O NAS

HISTORIA FIRMY

Nasza firma powstała kilkanaście lat temu jako działalność jednoosobowa, była przekazywana z pokolenia na pokolenie, rozszerzana i rozwijana, aż powstała kilka lat temu spółka TOBMAR Marcin Bugdał, Tomasz Bugdał S.C..

Zajmujemy się sprzedażą gazów technicznych tj. argon, dwutlenek węgla, hel, tlen, acetylen, azot, mieszanki wielogazowe, itp., dodatkowo szkoleniami BHP oraz ochroną przeciwpożarową. Dostarczamy szeroką gamę gazów przemysłowych i spożywczychw różnych stanach skupienia i o kilku stopniach czystości do klientów własnym transportem jak również prowadzimy sprzedaż wysyłkową, dokonujemy również sprzedaży butli do magazynowania w/w gazów, ich legalizacji, oznakowania oraz napełniamy butle należące do klienta. Wykonujemy przeglądy i badania butli do gazów technicznych i gaśnic zgodnie z wymogami UDT. W sprzedaży posiadamy butle nowe, jak i regenerowane.

Mamy w sprzedaży również sprzęt gaśniczy i dokonujemy jego konserwacji. Podstawą są gaśnice, agregaty, koce gaśnicze i hydranty, ale posiadamy pełną paletę innych akcesoriów ppoż., odzież i wyposażenie BHP oraz znaki ppoż. i BHP. Zajmujemy się także sprzedażą osprzętu spawalniczego i wyposażenia warsztatów wliczając przede wszystkim w to spawarki, mig-mag, tigoraz narzędzia ręczne, elektronarzędzia, materiały eksploatacyjne np. elektrody otulone, wolframowe oraz druty spawalnicze oraz materiały ścierne.Prowadzimy sprzedażw miejscowości Gostynin, gdzie znajduje się siedziba spółki, ale zajmujemy się również sprzedażą internetową.

Chcesz nawiązać z nami stałą współpracę?

Napisz do nas.

GALERIA

TOBMAR W LICZBACH

0
LAT NA RYNKU
0
NASI KLIENCI
0
RODZAJ ASORTYMENTU
0
NASI KLIENCI